PAVEL SLOVÁČEK
KONATKT
  • Dvořákova 1140
    698 01 Veselí nad Moravou
    Email: info@pavelslovacek.com
    Mobil: +420 733 549 049
Grafický návrh LOGO Krůcená zmrzlina a víno u přístavu Petrov
15665
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15665,bridge-core-2.1,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Grafický navrh loga krůcená zmrzlina a víno u přístavu Petrov

Category
logo
Tags
firemní identita, firemní styl, logo, logo design, logotyp, t-shirt, triko
About This Project

Grafický návrh loga krůcená zmrzlina a víno u přístavu Petrov.

Logo firmy vypovídá kvalitou svého zpracování o profesionalitě dané společnosti, o moderním či konzervativním přístupu, vizuální styl firmy by měl naznačit obor působení.

Firemní logo vystihuje celkový charakter společnosti, ale také upoutává pozornost . Kvalitní firemní logo vás dokáže odlišit od konkurence a umožní nezaměnitelnou identifikaci právě vaší firmy. Úderná firemní loga zajistí, že právě vaši společnost si lidé zapamatují.

Logo musí také svým tvarem, barevností a celkovým pojetím respektovat účel a místo svého použití. Logo musí splňovat ty nejnáročnější estetické nároky. Dobré logo je totiž nadčasové. A také takové, které se dá používat na co nejširší spektrum propagačních předmětů a materiálů.